Webinář 03: Dotace na úspory energie a elektromobily

10. 4. 2024
Dotace

Dotace pro podnikatele na zavádění opatření vedoucích k úsporám energie a příspěvek na nákup elektromobilů a dobíjecích stanic. Více na bezplatném webináři.

Číst více
30 minutový webinář o dotacích na úspory energie a elektromobily

I na duben pro vás máme připravený webinář. A tentokrát se máte opravdu, na co těšit. Dali jsme totiž dohromady dvě opravdu zajímavé dotační příležitosti: úspory energie a elektromobilita. A opět nám na vše bude stačit pouze 30 minut. Stačí se registrovat.

Vyhlášení všemi dlouho očekávané dotační výzvy na energetické úspory se blíží. Podnikatelé mimo Prahu budou opět moci získat dotaci přes 50 %. Podle posledních informací by mělo být mezi úspěšné žadatele rozděleno 5 mld. Kč na projekty v oblasti zateplování, výměny strojů a technologií za úspornější varianty, výměny oken a dveří, modernizace rozvodů elektřiny, plynu, tepla, chladu a stlačeného vzduchu, a instalace tepelných čerpadel, fotovoltaických systémů a akumulátorů. Představíme vám ty nejdůležitější informace o dotačním titulu, tak abyste mohli v čas začít s přípravou vlastní dotační žádosti.

Stále probíhá příjem žádostí ve výzvě programu Záruka Elektromobilita, díky které mohou malé, střední a velké firmy i v Praze získat podporu až 450 tis. Kč na nákup osobních bezemisních vozidel a dobíjecích stanic. Jelikož je k tomuto programu z vaší strany stále spousta otázek a nejasností, rozhodli jsme se právě na ně na webináři zaměřit a vše vyjasnit.

Kdy?

30. 4. 2024, 10:00, registrace byla ukončena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na energetické úspory ve vaší firmě
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Záruka Elektromobilita – Odpovědi na nejpalčivější otázky
  • Co připravujeme na červen 2024
Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?