O nás

Kdo jsme?

Jsme přední česká poradenská společnost, která působí na trhu více než 25 let. Naší specializací jsou evropské dotace, řízení dotačních projektů a evaluace strategických programů veřejného sektoru.

Máme čest být dlouholetým partnerem bank, leasingových společností a významných průmyslových a technologických firem. Spoléhají na nás jako na fundovaného a prověřeného experta v oblasti dotačních programů a s důvěrou nás doporučují svým klientům pro zajištění financování jejich projektů.

Jsme respektovaným dodavatelem služeb pro veřejnou správu, zejména pak poskytovatelé dotací. Dlouhodobě a opakovaně jim poskytujeme expertní služby s přidanou hodnotou a mezinárodním přesahem. Připravujeme strategie řízení veřejných politik a vyhodnocujeme jejich implementaci na úrovni programů či konkrétních projektů.

Co děláme

Rozumíme přípravě a implementaci projektů i celých programů a jejich hodnocení. Umíme efektivně využívat vzájemné synergie.

Proč to děláme

Naše práce zkvalitňují veřejnou intervenci. Neděláme audit ani nesepisujeme nálezy, hledáme možná zlepšení.

Jak to děláme

Pracujeme na základě zkušeností a znalostí veřejných i privátních trhů. Zapojujeme špičkové experty, vyžaduje-li to povaha práce.

Co spoluprací s námi získáte?

RESPEKTOVANÝ A ETABLOVANÝ PARTNER

Zakládáme si na spolehlivosti, důvěře, plnění termínů a zadání našich zákazníků. Dlouhodobě jsme etablováni na trhu jako spolehlivý partner. K práci vždy přistupujeme s maximální pečlivostí a snažíme se co nejlépe najít řešení, které odpovídá potřebám zákazníka. Naším cílem je dodat výstupy, se kterými jsme sami spokojeni. Velmi si vážíme dlouhodobé spolupráce s významnými institucemi jako státní úřady, banky a odborné společnosti. Stejně tak je pro nás důležité úspěšné prověření stovkami malých i velkých klientů a fakt, že před nimi naše práce obstála.

KOMPLEXNÍ PORTFOLIO

V každé z hlavních oblastí, kterými se dlouhodobě zabýváme (Dotace, Evaluace, Strategie) nabízíme kompletní službu "na klíč" požadavkům a potřebám zákazníka. Služby se snažíme neustále vylepšovat mimo jiné také tím, že znalosti a zkušenosti získané v jedné oblasti chytře aplikujeme pro služby v ostatních oblastech. Takto pracujeme celou dobu a máme to opravdu v krvi. Díky tomu můžeme nabízet přidanou hodnotu, která není na trhu běžná.

ZKUŠENÝ A STABILNÍ TÝM

Jsme poradenská firma a proto naše služby a jejich kvalita stojí na týmu zkušených konzultantů. Tým dlouhodobě budujeme a máme v něm jak klíčové konzultanty, tak i spolupracující tým juniorních kolegů. Pro různé zakázky pak běžně využíváme vytvořenou síť externích spolupracovníků, kteří nám přinášejí expertizu pro specifická témata a oblasti. Vše pak koordinuje a řídí sehraný tým jednatelů.

Klíčoví lidé

Náš úspěch stojí na lidech ve firmě. Naši experti jsou uznávaní pro své znalosti a zkušenosti a dobře přijímaní pro své vystupování a profesionalitu.

Zbyněk Bolcek

Jednatel

Radim Gill

Jednatel

Ondřej Miffek

Jednatel

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?