Rozjeďte výzkumné a vývojové aktivity ve vaší firmě

16. 4. 2024
Dotace

Během léta budou vyhlášeny dvě výzvy z programu Aplikace. Nově s možností financovat i vývoj softwaru.

Číst více
OP TAK Aplikace - Dotace na výzkum a vývoj

Během letních měsíců budou vyhlášeny dvě dotační výzvy z Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost směřující k podpoře průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje. A tentokrát se můžete těšit i na možnost financování projektů věnujících se vývoji softwaru.

Mimopražské firmy budou moci získat dotaci až 80 %. Konkrétní podmínky budou nicméně známy až po vyhlášení výzev a je možné, že se mírně změní také výše dotace.

Výzvy budou směřovat k podpoře jak malých a středních firem, tak i malých společností se střední kapitalizací a společností se střední tržní kapitalizací. Žadatelem bude moci být i velký podnik, ale pouze při splnění účinné spolupráce s MSP. Výzkumné organizace se mohou účastnit v pozici partnera.

Aplikace II

  • Dotace na realizaci průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje – se zaměřením na vývoj SW.
  • Více o výzvě

Aplikace III

  • Dotace na realizaci průmyslového výzkumu a experimentálního vývoje – se zaměřením na vybrané prioritní oblasti, které mají vysoký potenciál pro vytváření dlouhodobé konkurenční výhody ČR.
  • Více o výzvě
Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?