Zvyšte technické hodnoty výrobků i kvalitu výrobních procesů s dotací

8. 4. 2024
Dotace

Otevírá se dotační příležitost pro malé, střední a small mid cap firmy na produktové a procesní inovace. Získejte až 100 mil. Kč pro váš projekt.

Číst více
Dotace z OP TAK na procesní a produktové inovace

Zvyšte technické a užitné hodnoty vašich výrobků, technologií a služeb. Zlepšete efektivnost procesů výroby a poskytování služeb. 

Už za měsíc (7. května 2024) odstartuje příjem žádostí ve výzvě programu Inovace. Malým, středním i velkým firmám (do 499 zaměstnanců) se otevře příležitost získat finanční podporu na aktivity v oblasti produktových a procesních inovací. 

Dotace se pohybuje od 15 do 60 %, vždy v návaznosti na velikost vaší firmy a regionu, kde budete projekt realizovat. 

Zjistěte více o dotační výzvě.

Uvažujete o přípravě vlastního projektu v oblasti produktových a procesních inovací? Pokud ano, nyní je ideální čas začít s přípravou dotační žádosti, tak aby se vše dobře stihlo. Je toho na vás moc a nevíte, kde začít? Pojďte do toho s námi. Zpracujeme za vás žádost včetně povinných příloh a postaráme se i o vyplnění v jednotlivých elektronických systémech.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?