Webinář 05: Až 80% dotace pro podnikatele na úsporu energie

3. 6. 2024
Dotace

Dotační výzva na úspory energie je konečně venku a obsahuje řadu novinek. Připravili jsme proto speciálně pro vás webinář, na kterém vám výzvu představíme a vše vyjasníme.

Číst více
Webinář o aktuálních dotacích pro podnikatele mimo Prahu na úsporu energie

Získejte pro vaši firmu dotaci až 80 % na zavádění opatření vedoucích k úspoře konečné spotřeby energie. Po dlouhém čekání se otevřela výzva z OP TAK Úspory energie pro malé, střední i velké firmy mimo Prahu.

V rámci dotační výzvy je primárně možné financovat projekty věnující se snížení energetické náročnosti budov podnikatelských subjektů. Příkladem může být zateplení obvodového pláště, výměna oken a dveří, či třeba zavádění nástrojů energetického managementu. Podporu poskytnutou na snížení energetické náročnosti budovy lze nicméně kombinovat s podporou na některá další opatření, jako např. výměna strojního a technologického vybavení, nebo pořízení FVE. Všechny podporované aktivity vám do detailu představíme na webináři. Na vše nám bude stačit 30 minut.  

Kdy?

17. 6. 2024, 10:00-10:30, registrace na webinář již byla uzavřena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na snížení energetické náročnosti vaší firmy
  • Jakým způsobem se počítá výše podpory
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotační výzvy a způsobilé výdaje
Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?