Zateplení i výměna oken a dveří s dotací

23. 4. 2024
Dotace

Blíží se vyhlášení očekávané výzvy pro malé, střední a velké firmy na úsporu energie. Vyměňte dveře, modernizujte rozvody, zateplujte. A nejen to!

Číst více
Nová dotační příležitost z OP TAK pro firmy mimo Prahu na energetické úspory

Během prvních květnových dní dojde k vyhlášení další a opravdu dlouho očekávané dotační výzvy z programu Úspory energie, díky které budou moci malé, střední i velké firmy mimo Prahu získat dotaci na projekty spojené s úsporou konečné spotřeby energie.

Díky podpoře až 65 % bude možné financovat například projekty v oblasti zateplování, výměny strojů a technologií za úspornější varianty, výměny oken a dveří, modernizace rozvodů elektřiny, plynu, tepla, chladu a stlačeného vzduchu, a instalace tepelných čerpadel, fotovoltaických systémů a akumulátorů. 

Pokud nedojde k výrazným změnám oproti předcházející výzvě, bude výše podpory opět vycházet z velikosti podniku a regionu realizace projektu.

Více informací o dotační výzvě.

Jelikož se jedná o opravdu atraktivní dotační příležitost, připravili jsme pro vás i webinář.  Ten se uskuteční 30. dubna od 10:00.

Zjistěte více o bezplatném webináři.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?