Webinář 02: Dotace pro zemědělce do nezemědělských činností

11. 3. 2024
Dotace

Dotace pro zemědělce. Získejte až 10 mil. Kč na investice do staveb a technologií souvisejících s diverzifikací. Více na bezplatném webináři.

Číst více
Webinář o aktuální dotační příležitosti pro zemědělce na rozvoj nezemědělských činností

Během jara bude v sedmi dotačních výzvách mezi zemědělce rozděleno skoro 3,5 mld. Kč. Příjem žádostí odstartuje již 30. dubna 2024 a bude otevřen do 21. května 2024.

Nejzajímavější z vyhlašovaných výzev je výzva Investice do nezemědělských činností, díky které mohou malí a střední zemědělští podnikatelé získat dotaci až 60 % na investice do staveb a technologií souvisejících s diverzifikací. Právě na tuto výzvu se zaměříme na druhém webináři letošního roku. Přihlaste se a pusťte se do přípravy žádosti s námi. Na vše nám bude stačit kolem 15 minut.

Příkladem podporovaných aktivit v oblasti diverzifikace je například nepotravinářské využití zemědělské produkce, obnova řemeslné výroby, maloobchod, zpracování dřeva, specializované stavební činnosti či agroturismus.

Kdy?

26. 3. 2024, 10:00-10:30, registrace na webinář již byla ukončena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na rozvoj nezemědělské činnosti
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co připravujeme na duben 2024

Další vyhlášené výzvy pro zemědělce:

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?