Webinář XI: Aktuální dotační příležitosti i pro Prahu

22. 11. 2023
Dotace

Je tu poslední webinář v letošním roce a bude stát za to! Vše o dotačních příležitostech na nákup kreativních služeb a elektromobilů i zavádění úsporných opatření. Bezplatný webinář již 5. 12. 2023.

Číst více
Webinář XI: Aktuální dotační příležitosti i pro Prahu

Na posledním webináři letošního roku se zaměříme na zajímavé dotační příležitosti, které jsou aktuálně k dispozici či by měly být v nadcházejících měsících vyhlášeny. Pozornost bude věnována výzvám směřujícím do Prahy.

Malé a střední firmy v Praze i mimo Prahu budou moci na začátku roku 2024 žádat o dotaci formou kreativních voucherů. Otevře se jim možnost financovat nákup služeb od kreativců, mezi ty se řadí například služby v oblasti marketingu, grafického designu, sociálních médií a audiovize.

Do Prahy bude směřovat také výzva z Programu ENERG, která je určená na podporu nákupu zařízení a zavádění opatření pro zlepšení energetické účinnosti podniků. Úspěšní žadatelé budou jejím prostřednictvím moci mimo jiné modernizovat soustavy osvětlení, využívat odpadní energii, snižovat energetickou náročnost a zateplovat.

Kromě klasických dotačních titulů se mohou malé i velké firmy v Praze těšit také na úplnou novinku: Záruka Elektromobilita. Jedná se záruku s finančním příspěvkem za úvěr od leasingové společnosti nebo komerční banky. Získejte podporu na nákup osobního bezemisního vozidla s příspěvkem až 200 tis. Kč.

Kdy?

5. 12. 2023, 10:00, registrace byla ukončena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat kreativní voucher
  • Jak na úvěr na nákup elektroauta
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co připravujeme na začátek roku 2024

 

O aktuálních dotacích bude hovořit dotační expert Petr Koc.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?