Webinář X: Dotace na nákup výrobních technologií, digitální podnik a vývoj

19. 10. 2023
Dotace

Vše o dotačních příležitostech v oblasti výrobních technologií. Bezplatný webinář již 31. 10. 2023.

Číst více
Webinář X: Dotace na nákup výrobních technologií, digitální podnik a vývoj

Během posledních měsíců letošního roku se podnikatelům otevřou dotační příležitosti na nákup a zavádění výrobních technologií. Rozvíjejte vaše podnikání s dotací. Pusťte se do rozvoje digitalizace ve vaší firmě.

Pro malé a střední firmy jsou připraveny hned dvě výzvy. Nakupte technologie, software i služby v oblasti Průmyslu 4.0 díky výzvě Digitální podnik – Technologie 4.0. Mezi úspěšné žadatele bude rozděleno 1,5 mld. Kč.

Pořiďte nové služby v oblasti informačních a komunikačních technologií prostřednictvím výzvy Digitální podnik s dotací 30-40 %. Financujte pořízení logistických technologií, zlepšení kybernetické bezpečnosti a mnohého dalšího.

I k velkým podnikům pak bude směřovat výzva Aplikace, která vám umožní realizovat průmyslový výzkum a experimentální vývoj. Nakupte nástroje, přístroje a vybavení s dotací 25-80 %.

Všechny tyto dotační výzvy se zaměřují na projekty realizované v Česku mimo hl. m. Prahu.

Chcete se o dotační příležitosti dozvědět více? Nejste si jisti, zda je váš záměr vhodný k financování? Zúčastněte se bezplatného webináře, kde se v 15 minutách dozvíte vše potřebné pro přípravu vlastního dotačního projektu a žádosti.

Nevíte, jak s přípravou žádosti začít? Bojíte se, že zapomenete na některou z důležitých částí projektové žádosti? Neorientujete se v jednotlivých elektronických systémech poskytovatelů dotací? Obraťte se na nás. Provedeme vás celým dotačním cyklem projektu. Zajistíme přípravu a administraci žádosti o podporu, výběrové řízení i audit projektu.

Kdy?

31. 10. 2023, 10:00, registrace na webinář již byla ukončena.

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na nákup výrobních technologií
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotační výzvy a způsobilé výdaje
  • Co připravujeme na listopad a prosinec

 

O aktuálních dotacích bude hovořit dotační expert Petr Koc.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?