Webinář VIII: Aktuální dotace na rozvoj oběhového hospodářství

30. 8. 2023
Dotace

To nejpodstatnější o nové dotační příležitosti pro malé a střední podnikatele v oblasti cirkulární ekonomiky v 15 minutách. Zářijový webinář je tu!

Číst více
Webinář VIII: Aktuální dotace na rozvoj oběhového hospodářství

Webináře jsou zpět! Připravili jsme pro vás první webinář po letní pauze, na kterém vás detailněji seznámíme s aktuální dotační příležitostí v oblasti rozvoje oběhového hospodářství ve vaší firmě. Nevíte, co s odpadním materiálem? Potřebujete nové technologie, stroje a zařízení na přetvoření, výrobu znovu použitelného materiálu či výrobku? Právě pro vás je tu výzva s alokací 1 mld. Kč směřující k podpoře malých a středních podniků. Nenechte si ujít příležitost dále rozvíjet vaše podnikání. Zúčastněte se bezplatného webináře. Stačí vám pouze 15 minut.

Pusťte se do zavádění technologií k výrobě druhotné suroviny, polotovaru nebo výrobku z vlastního odpadního materiálu či z druhotných surovin. Instalujte technologie, které vám umožní zvýšit podíl druhotných surovin ve výrobku. Znovu používejte ve vaší firmě vlastní výrobní odpad, zvyšte recyklovatelnost výrobků a snižte množství vstupů při výrobě.

POZOR: V rámci cirkulární ekonomiky bude brzy otevřena i výzva zaměřená na znovu použití odpadní vody. Informace i k této výzvě vám sdělíme na tomto webináři.

Dotační výzva se zaměřuje na projekty realizované mimo území hl. města Prahy.

A aby toho nebylo málo, seznámíme vás na webináři i s těmi nejzajímavějšími výzvami plánovanými na zbytek letošního roku!

Kdy?

12. 9. 2023, 10:00, registrace na webinář již byla ukončena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na nákup technologií k rozvoji oběhového hospodářství
  • Jaké další výzvy jsou připraveny na nadcházející měsíce
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co vám přinese spolupráce s naší společností
  • Co připravujeme na podzim

 

O aktuálních dotacích budou hovořit dotační expert Petr Koc.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?