Úspěšný projekt: Nástavba pro odborné učebny ve městě Chlumec

10. 7. 2023
Dotace

Město Chlumec díky dotaci přes 29 mil. Kč vybuduje na základní škole nové učebny, kabinet a další zařízení.

Číst více
NAVIGAE Úspěšný projekt: Nástavba pro odborné učebny ve městě Chlumec

Představujeme úspěšný projekt realizace nástavby pro odborné učebny ve městě Chlumec, které se nachází v Ústeckém kraji na úpatí Krušných hor. Tento projekt je realizován v období leden 2023-srpen 2024 a my jsme městu Chlumec pomohli se zpracováním žádosti. Financování projektu je zajištěno z prostředků Integrovaného regionálního operačního programu. Díky získané dotaci přesahující 29 mil. Kč může město vybudovat 4 nové odborné učebny, 1 kabinet a nezbytné zázemí.

Období realizace: leden 2023-srpen 2024

S čím jsme pomáhali: Příprava a zpracování žádosti

Z čeho bylo financováno: IROP, výzva č. 37

Způsobilé výdaje: 32,5 mil. Kč

Výše dotace: 29,3 mil. Kč

Čeho chce město Chlumec dosáhnout?

Hlavním cílem města Chlumec je zkvalitnit vzdělávací infrastrukturu pro přírodní vědy, polytechnické vzdělávání a cizí jazyky na místní základní škole.

Co bude díky dotaci realizováno?

Město díky získané dotaci vybuduje 4 nové odborné učebny, 1 kabinet a nezbytné zázemí. Důležitým prvkem projektu je i zajištění bezbariérového přístupu do všech nových prostor.

Financujte stavby, přístavby a modernizaci budov, nákup vybavení pro odborně zaměřené učebny, vnitřní konektivitu a další projekty z oblasti školství. Získejte s naší pomocí dotaci až 99 milionů korun. Školské právnické osoby, obce či například kraje mohou aktuálně žádat o dotaci ve výzvách Střední školy z IROP. Příjem žádostí je otevřen do 31. 12. 2027. Ozvěte se nám. Zajistíme, že bude vaše žádost obsahovat všechny přílohy a splní pravidla a podmínky dotačního titulu.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?