Webinář IV: Virtuální podnik, podnikové vzdělávání a úspory energie v 15 minutách

17. 4. 2023
Dotace

Pro firmy je na nadcházející měsíce připravena celá řada dotací na různorodé aktivity: na digitální transformaci, další profesní vzdělávání zaměstnanců i úsporná opatření. Zúčastněte se webináře a zjistěte více o aktuálních dotačních příležitostech.

Číst více

V červnu bude otevřen příjem žádostí ve výzvě Digitální podnik – Virtuální podnik umožňující malým a středním podnikům získat dotaci 30-40 % na digitální transformaci firmy, pořízení logistických technologií, zlepšení kybernetické bezpečnosti a mnohého dalšího.

Do 16. 6. 2023 je otevřen příjem žádostí ve výzvě zaměřující se na další profesní vzdělávání zaměstnanců. Úspěšní žadatelé mohou získat podporu až 95 % na realizaci vzdělávacích kurzů s důrazem na osoby ve věku 55 let a více.

Malé, střední i velké podniky mají stále možnost získat dotaci až 65 % na projekty spojené s úsporou konečné spotřeby energie. Podporu lze mimo jiné získat na zateplení objektu, výměnu oken a dveří, výměnu strojů a technologií, instalaci fotovoltaických a solárních panelů, modernizaci rozvodů elektřiny či plynu, zavádění efektivnějšího osvětlení, instalaci vegetačních střech a nákup tepelných čerpadel.

Zúčastněte se bezplatného webináře a zjistěte více a Vašich dotačních možnostech!

Kdy?

25. 4. 2023, 10:00, registrace na webinář již byla ukončena

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak získat dotaci na úspory energií
  • Jak získat dotaci z výzev Podnikové vzdělávání a Virtuální podnik
  • Jaké typy projektů mohou být podpořeny a mají šanci na úspěch
  • Podmínky dotačních výzev a způsobilé výdaje
  • Co Vám přinese spolupráce s naší společností
  • Co připravujeme na květen

O aktuálních dotacích bude hovořit dotační expert Petr Koc.

Chcete pomoci se získáním dotace?
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Hledáte dotaci pro svůj projekt? Zajímá vás zpracování evaluací nebo chcete implementovat principy ESG do organizace? Jsme tu pro vás, rádi pomůžeme.

Máte dotaz?